Моніторинг актуальних харчових трендів

Створення ефективних композицій

Індивідуальні рішення «під клієнта»

Розробка ексклюзивних продуктів

R&D

Основним пріоритетом нашої компанії є інноваційний вектор розвитку, сфокусований на високій якості і безпеки готової продукції. Розробка функціональних харчових блендів – складне багатофакторне завдання, яке може бути ефективно вирішене тільки при комплексному підході креативної команди девелоперів нашого власного R&D центру.

Основні напрямки інноваційної стратегії R&D центру – це проектування унікальних продуктів, розробка нових технологічних рішень, пошук і аналіз нестандартних (альтернативних) сировинних інгредієнтів, вибір об’єктивних критеріїв оцінки якості сировини та готової продукції; надання ексклюзивних послуг, що в сукупності дозволяє створити серйозні конкурентні переваги.

Секретом успіху ми вважаємо поєднання наполегливої роботи, багаторічного досвіду, гарної ділової репутації та креативних технологічних рішень. Наше завдання – щоб кожен співробітник бачив в успіху компанії свій особистий успіх. Це досягається за рахунок того, що кожна людина займає свою оптимальну позицію, перебуваючи в професійному і творчому балансі. Тому компанія «Alma-Veko, Food» вдало поєднує в собі всі необхідні якості для безперервного зростання і розвитку.